Овлажнувач за воздух ROWENTA HU5220F0

9,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 ЛЕД Дисплеј
 Капацитет на овлажнување 380мл/ч
 5.9л капацитет на резервоар со 7 колорно ЛЕД осветлување
 40dB бучност
 Тајмер за нагодување
 Мерење и одржување на влажноста на воздухот
 автоматско исклучување
 нагодување на ниво на пареа која ја испушта
 Моќност 110W
 Идеален за простории до 50м2

Гаранција: 2 години.

73648

#navlaznuvacnavozduh #navlaznuvac #ovlaznuvac