Sale!

Паметен прочистувач на воздух Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Original price was: 8,999.00 ден.Current price is: 7,899.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 SMART прочистувач за воздух
 LED дисплеј
 Автоматски режим со ласерски детектор за квалитет на воздух
 Повзување со Mi Home App апликација преку Wifi конекција
 Поддршка за гласовни асистенти Google Assistant и Амазон Алекса
 PM CADR – 320 m3h
 3 слојна филтрација True HEPA филтер
 Ефективна површина на заштита од 106 m2/h
 Трајност на филтер до 12 месеци
 Моќност 29W
 Тежина 4.6 кг
 Димензии- 240x240x520 мм

Гаранција: 2 години.

74110