Sale!

Паметен прочистувач на воздух Xiaomi Mi Air Purifier 3H EU

Original price was: 12,999.00 ден.Current price is: 10,499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 OLED дисплеј на допир
 Ласерски сензор за честички
 Повзување со Mi Home App апликација преку Wifi конекција
 Можност за гласовни контроли преку Alexa и Google Assistant
 PM CADR – 380m³/h
 3 слојна филтрација True HEPA филтер
 Најдобри резултати за соби до 45м2
 3 брзини
 Мод за работа при спиење
 Трајност на филтер до 12 месеци
 Тежина 4.8 кг
 Димензии- 240×240520 мм

Гаранција: 1 година.