Sale!

Паметен прочистувач на воздух Xiaomi Mi Air Purifier PRO H

17,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Паметен прочистувач за воздух со WiFi
 OLED дисплеј на допир
 Автоматски режим со ласерски детектор за квалитет на воздух
 Проток на воздух CADR3 – 600m3h за честички
 Проток на воздух CADR3 – 220m3h за формалдехид
 3 слојна филтрација
 До 14 месеци живот на филтерот ХЕПА
 Поддршка за гласовни асистенти Google Assistant и Амазон Алекса
 Најдобри резултати за соби од 42m2 до 72m2
 Далечински управувач и автоматизација на Xiaomi Home
 Прочистува 99
97% од честичките од чад
 прашина
 бактерии
 вируси
 ПМ2.5 итн.
 Потрошувачка на енергија 70W
 Тежина 9.6 кг
 Димензии 310 x 310 x 738 мм

Гаранција: 2 години.

74109