Патен куфер 58x40x23cm COLOSSUS

1,550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Вашиот нов сопатник при патувањата!

Куферите Colossus се изработени од квалитетни материјали. Овозможуваат лесно движење, ротација за 360 степени, како и сигурност при патувањето.

Зошто куферите COLOSSUS?

 • Официјално се ТЕСТИРАНИ
 • Имаат брави за заклучување
 • Имаат двојни тркала x 4 со целосна ротација 360 степени
 • ABЅ + PC материјал
 • Лесен за управување
 • Издржливост
 • Гумени рачки х 2 за носење во рака
 • Телескопска рачка на извлекување
 • Патент бр.8
 • Брава за заклучување
 • Максимален капацитет до 39L
 • Надворешни димензии: 58x40x23cm
 • Внатрешни димензии: 50x36x21cm

Additional information

Боја на куфер:

црна, сива, златна, виолетова, розева, зелена