Патна пегла на пареа ST SIT-1100BB

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Сино бела боја
 Керамичка површина
 1100W моќност
 15гр постојана пареа
 50гр ударна пареа
 Систем против капење
 Систем против бигор
 Вертикална пареа
 регулационен термостат
 заштита од прегревање
 рачка на преклопување
 320мл транспарентен резервоар
 1.9м должина на кабел

Гаранција: 1 година.

34940