Sale!

Пегла на пареа Rowenta DX1531D1

1,699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • ПЕГЛА НА ПАРЕА
 • МОЌНОСТ 2200 W
 • ФУНКЦИЈА AUTOSTEAM
 • КОНТИНУИРАНО ИЗЛЕГУВАЊЕ НА ПАРЕА 30 G / MIN
 • УДАР НА ПАРЕА 100 G / MIN
 • ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА
 • РАСПРСКУВАЧ
 • ПЛОЧА ОД НЕ’РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОТПОРЕН НА ГРЕБЕЊЕ
 • СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ
 • ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,95 М
 • ФУНКЦИЈА ПРОТИВ КАМЕНЕЦ
 • ИНТЕЛИГЕНТЕН И ИНТУИТИВЕН ДИЗАЈН

Гаранција: 1 година.