Пегла на пареа Tefal FV1710E0 Virtuo

1,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Тиркизна
 1800W
 24г/мин- пареа
 ударна пареа 80г/мин
воден канистер 200 мл
 комфорно ракување
 нелеплива плоча
 самочистење
 должина на кабел 1

Гаранција: 2 години.

71218