Друштвена игра Pinguin Trap

950.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Забавна игра што целото семејство може да ја поврзе.
• Сè започнува со осамен пингвин кој стои на ‘мразот’ и треба да попушти.
• Вие и еден противник вртејќи ја стрелата што покажува колку парчиња треба да „испукате“ на мразот.
• Потчукнете ги парчињата и обидете се да не дозволите пингвинот да падне.
• Кој и да направи да падне, губи.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на производот: 25x25x7 cm.
• Димензии на пакувањето: 26x26x8 cm
Шифра: 30158