Појас за брзо слабеење Body Vibra

1,290.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Вибрирачки масажа појас за топење на мастите и брзо слабеење Vibra Body за стомак, нозе и раце.

Карактеристики:
Уникатната функција за масажа со вибрации, помага за забрзување на циркулацијата на крвта, мускулната симетрија.
Обезбедува три важни функции за добро здравје: фитнес, детоксикација, масажа.
Компактен, лесен за носење, може да се користи во секое време, на кое било место.
Може да се постави секаде каде што има маснотии на телото, на стомакот, рамената, половината, колковите, бутовите и др.
Лесен дизајн, едноставна работа, лесен за употреба.
Масажата е добра да се користи и за опуштање на мускулите, ослободување од стресот како и подобрување на циркулацијата.

Употреба:
1. За почеток препорачано е 10-минутна масажа. Масирајќи ја кожата се јавува малку црвено чешање кое е нормално, мора да се придржувате кон времето за употреба кое може постепено да се зголемува во согласност со степенот на прифаќање, за да се постигнат конечните посакувани резултати .
2. Се масира не повеќе од 3 пати на ден и не повеќе од 20 минути