Power Bank With Digital Display & USB Type C 10000mAh V-8869

1,190.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Technical Information

Output Voltage
10V
Input Current
5.0A/2.1A(Max)
Battery Type
Lithium Polymer – 3.7V, 10 000mAh
Body Type
ABS

IP Rating
IP20

Гаранција: 1 година