Преносен клима уред (Мобилна клима) HAIER

22,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

МАРКА HAIER
МОДЕЛ AM12AA1GAA
Потрошувачка на ладење 1.370 KW
Потрошувачка на геење 1.350 KW
Моќност на ладење 3.500 KW
Моќност на греење 3.300 KW
EER КОЕФ. НА ТРАНСФ. Ладење 2.61
COP КОЕФ. НА ТРАНСФ.Греење 2.75
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА на Ладење A
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА на Греење A+
АНТИБАКТЕРИСКИ ФИЛТЕР ДА
АВТОМАТСКИ РЕСТАРТ ДА
БУЧАВОСТ МИН/МАКС 53/57 dB
ПРОТОК НА ВОЗДУХ (М3/Ч) 360 m3/ч
ТЕЖИНА 29 KG
ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ДА
ТИП НА РАЗЛАДЕН МЕДИУМ (ФРЕОН) R290

Гаранција: 12 месеци.