Прочистувач на воздух Philips AC0830 10

12,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Прочистувач на воздух
 Series 800
 Aerasense PM2.5 сензор
 Идеален за простории до 49 м2
 Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 0.02 микрони
 3 модови на работа: Auto
 Sleep
 Turbo
 3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод
 CADR 190м3/ч
 Прочистува вируси до 99.9% за половина час. Прочистува PM2.5 до 99.7% за еден час
 Ниво на бучава од 35 до 61дб
 Димензии 359x240x558 мм

Гаранција: 2 години.

33478