Прочистувач на воздух ROWENTA PU3040F0

13,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 PURE AIR NANO CAPTUR
 Прочистувач на воздух
 Уништува 99.99% од бактериите и микрочестичките
 Капацитет 300м3/ч
 За простории до 120м2
 Четиристепена филтрација (Предфилтер
 ХЕПА филтер
 антиалергсики филтер
 специјален филтер)
 Специјален NanoCaptur+ филтер кој врши постојано уништување на формалдехид
 Контрола на квалитетот на воздухот со помош на ЛЕД индикатори
 Тајмер
 4 брзини на работа
 Инидкатор за замена на филтер
 Автоматски режим на работа – дење и ноќе
 Индикатор за загаден воздух
 Заштита од деца
 Димензии ВxШxД 49.5x35x19.5 цм

Гаранција: 2 години.

73641