Друштвена игра Рипчиња

550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Забава за целото семејство. Препуштете се на вашиот натпреварувачки дух и уловете што повеќе рипчиња. Достапно во две бои, сино и розево.

• користи 2x 1.5V AA батерии, кои не се вклучени во пакувањето.

• димензии на кутија: 22.5 х 22 х 4.5 cm

Шифра: 29816