Робот правосмукалка Andowl Q-SD003

2,340.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Функцијата едно копче е лесна за употреба, многу е погодна за собирање влакна особено од домашни миленици, отстранување прашина, итн. на тврди површини.
Ова е одличен робот за чистење, погоден за дрвени подови, подови со плочки и теписи.. за да ви помогне да го одржите домот чист.
Движењето и чистењето на подот е автоматски. Контролирана е со тркала и микрокомпјутери, автоматски ја менува насоката кога наидува на пречки и лесно преминува ниски пречки. Мала е по големина, лесно може да ги избрише тешко достапните области, како што се ќошевите.
Лесна за употреба, интелигентен начин, заштеда на енергија, мултифункционална, тивка.
Вградената батерија со голем капацитет може да обезбеди долгорочна работа. USB полнење (вклучително и кабел за напојување), заштеда на енергија и долг живот.
Одржувајте го и чистете го подот автоматски.
Анти-судар и ротација, низок шум, уживајте во тивок живот.

Мултифункционална работа: суво/влажно чистење на подот, имитирање на бришење на рацете за одржување на подот
Време на полнење: 6 часа
Време на употреба: 4 ч
Напон: 5V
Стартер: копче за стартување
Функција: автоматска
Површина за чистење: 300м²
Бучавост: помалку од 55db
Погодна за: чистење мермерни подови, плочки и дрвени подови..
Намена: апсорбира прашина, влакна, трошки, итн.
Боја: црвена / златна во зависност од достапноста.
Материјал: пластика
Големина: 25х25х7см