Sale!

Selfie Ring Light светилка за на мобилен телефон

199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Преносна Selfie Ring Light светилка за секоја пригода, за ентузијасти за фотографирање и YouTube-ери.
Современ и ергономичен дизајн кој овозможува еднообразно осветлување без сенки и нијанси, со цел да се потенцира естетскиот ефект.
Работи и на Android и на Apple мобилни уреди.

– за ентузијасти за фотографирање
– за инфлуенсери
– за YouTube-ери
– за TikTok махери
– за Instagram совршени фотографии