Сет стаза со диносауруси

870.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сет стаза од 40 парчиња со многу додатоци како сообраќајни знаци,дрвја,карпи,диносаурус.
• Производот користи 1×1.5 V AA батерии во автомобилот кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 57x6x57 cm.
• Димензии на пакувањето : 29,5x27x9 cm

Шифра: 31197