Sale!

Смарт алка M4

499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

– IP67 ниво на водоотпорност, за пливање, бањање итн.
– следење на активности: чекори, потрошени калории, километража и отчукувања на срцето.
– паметен потсетник: потсетник за повик, поттикнување пораки итн.
– функции: пребарување телефон, снимање на далечински фотоапарат, стоперица, слушање на музика преку Bluetooth.