Smart прочистувач на воздух Xiaomi Mi Air Purifier PRO

14,980.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 паметен прочистувач за воздух
 OLED дисплеј
 Ласерски сензор за честички
 Проток на воздук CADR3 – 500m³/h
 3 слојна филтрација
 Најдобри резултати на: – 30m² ~ 60m²
 Тежина- 9.7 kg
 Димензии- 26.00 x 26.00 x 73.50 cm

Гаранција: 1 година.