Sonec катна гаража

700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Најновата и најпопуларната игра Sonec катна гаража достапна во нашите продавници.
• Оваа Sonec катна гаража овозможува подобрување на концентрацијата и координацијата на вашето дете.
• Две колички за возење со механизам напред назад.
• Наменето за две или повеќе дечиња.
• Нека вашите дечиња бидат вистински тркачи со оваа Sonec катна гаража.
• Може да се намести на повеќе начини.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на пакувањето: 50x27x7 cm.

Шифра: 31963