SONY HTSF150.CEL 2.0CH COMPACT SINGLE SOUND BAR WITH BLUETOOTH

6,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• POWER OUTPUT 120W
• Amplifier S-Master
• S-Force PRO SURROUND
• TV WIRELESS CONNECTION
• HDMI OUT whir ARC/CEC
• USB
• black color

Гаранција: 1 година.

Бренд: SONY
Модел: HTSF150.CEL

30347