Soundbar 2.0ch ST AN-SP6100SB (Aconatic)

2,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Functions: Bluetooth/USB/Line in/AUX
• Output power: 5W x 2
• remote control

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST AN-SP6100SB

30395

You may also like…