Soundbar 2.1ch with subwoofer ST LY-S212W (PR-SBID)

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Category: Tags: ,

Description

• Output power: 60W
• Bluetooth/USB/AUX / LED display / Passive bass radiator design/HDMI/Optical/Coaxial
• remote control

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST AN-SP6100SB

30469

You may also like…