Светлечки блокови MINECRAFT

690.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Овој комплет доаѓа во кутија и вклучува иконски блокови од играта.

Оригинален поклон за оние кои фантастично бараат нови предмети и луди и уникатни работи.

Едукативни, анти-стрес, релаксирачки светлечки коцки.

Поставувајте ги по ваш избор, преместувајте ги..

Блок од 16 светлечки блокови.

Работат на USB кабелче кое доаќа во пакетот.