T96 PRO Smart Box Penta-Core 4GB+32GB

3,660.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • RAM 4GB
 • ROM 32GB
 • WIFI 2.4G
 • BLUETOOTH
 • ANDROID 7.1.2 4K
 • CPU 4CORE GPU 5CORE