Транспортна количка 200kg ISKRA PH-003

1,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Транспорт количка PH-003
• 580 x 300 x 120 mm (LxWxH)
• MDF плочи со дебелина од 18,6 мм
• Тркала: Ø 73 mm вртливата 360 ° ПП Тркалца
• 200 кг (максимум)
• Тежина на апаратот: 2,5 кг
• Бруто Тежина: 2,6 кг