Транспортна количка 200kg ISKRA GREEN THUMB LY-001

1,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH)
• Плоча МДФ, дебела 18 мм
• Постава: Анти-лизгање
• Вртење од mm 75 mm за тркало на тркалце од 360 ° PP
• Капацитет на товарот: 200 кг (максимум)