Тример за тело Philips BG3010/15

2,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Сива
Систем за удобност на кожата: ги пресекува влакната со различна должина без контакт со кожата со острите рабови 1 фиксна поставка за должина 3мм
Елемент за бричење:  заоблени врвови и хипо-алергенска фолија
Wet & Dry (суво и мокро): 100% Водоотпорен
Ергономска рачка за максимална контрола
Безжична употреба
8h полнење
50min работа
Батерија NiMh
LED индикатор
Четка за чистење
Гаранција: 2 години.
33221