Sale!

USB LED биро ламба

449.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

LED столна ламба со одлични перформанси и моќност. Елегантен дизајн и ротирачки сталак. Адаптабилна во секој простор. Има три нивоа на светлина кои се менуваат со допир на touch прекинувачот. Работи преку USB кабелче, или на моќна батерија која трае до 8 часа со димирачка светлина или 4 часа со најсилна светлина.

Спецификации:

 • Моќност: 9W
 • Живот на батерија: 4-8 часа со едно полнење
 • Батерија: 3000mAh Li-battery
 • Touch прекинувач и димер
 • Ротирачки сталак
 • USB полнач