Sale!

Вентилатор Iskra FD-45MC

Original price was: 6,999.00 ден.Current price is: 6,499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

“Јачина: 50w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 45cm
Функција на нишање: 75 степени
Подесување на наклон: 15 степени
3 брзини
5 крилна перка
Метална констуркција
Далечинско управување
Функција за распрскување вода
Заштита од прегревање
Гумирано подножје на ногалката
Должина на кабел: 1,5m