Автомобил на акумулатор Volkswagen Touareg

18,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.

• EVA гуми.
• Безбедносен појас на седиштето.
• Музика,MP3 и SD приклучок.
• Led светла.
• Далечински управувач.
• Мотор 2x350W.
• 3 брзини.
• Вратите се отвараат.
• Батерија 1x12V/A.
• Димензии на автомобилот:105x54x50 cm

 

Шифра: 30543