Sale!

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 8.5″

33,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Црна боја
 8.5 инчни тркала на пумпање со воздух
 Максимална брзина 25км/ч
 3 мода на брзини (5
 20 и 25км/ч)
 Опсег на движење со едно полнење до 45км
 Тежина 14.2кг
 Брзо склопување на скутерот за 3 секунди
 Е-ABS + Диск кочница
 Изработен од авионски алуминиум
 Вградени светла предно и задно
 Покажувач на брзината на движење
 Муктифункциска табла дисплеј кој покажува многу параметри
 Вграден Bluetooth
 Номинална Моќност 300W
 Максимална моќност 600W
 IP54 стандард на издржливост
 Максимум товар до 100кг
 20 степени агол на искачување
 8-9 часа време на полнење

Гаранција: 1 година.

50544