YUCEL мини шпорет на плин 4N LUX

6,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565, 071 454 079
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Комплетен плински мини шпорет

 • 2 Тави
 • Дупло Стакло
 • Капак
 • Еуропоол ГАС Пипе систем
 • Сертификати за кфалитет
 • Сертификати за сигурност
 • Сертификати за Економичен производ
 • 12 месеци гараницја
 • Димензии: (Ш) 50 х (В) 46 х (Д) 58