Sale!

Прочистувач на воздух со UV ламба ST AP-UV200Z

6,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Прочистувач на воздух
 Погоден за соби до 30 м2
 UV лампа за елиминирање на вируси
 Четири слојна филтрација- ХЕПА филтер + активен јаглен филтер + UV филтрација + Negativ oxygen ion
 ЛЕД индикатор за ПМ2 и квалитет на воздух
 Светлосен индикатор за квалитет на воздух
 CADR 220m3/h
 4 брзини на работа (Auto
 Low
 Normal
 High)
 Sleep мод
 Индикатор за промена на филтер
 Тајмер
 Копчиња на допир
 Моќност 45W
 Напон 220V
 Димензии 290X210X615 мм

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST AP-UV200Z

73770