Прочистувач на воздух ST AP260PM2 74743

7,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Прочистувач на воздух
 Погоден за соби до 30 м2
 ЛЦД Покажувач PM2 загаденост
 Сензор за прашина
 Три слојна филтрација- ХЕПА филтер + активен јаглен филтер + Јонизација
 CADR 260m3/h
 4 брзини на работа
 Sleep мод
 Индикатор за промена на филтер
 Тајмер
 Бучност 24-55 dB
 Заштита од деца
 Моќност 55W
 Димензии 310X170X395 мм

Гаранција: 1 година.

74743