Авионче на батерии

550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Музичко авионче со светлечки ефекти во различна боја ќе го привлече вниманието на вашето бебе. Универзалната ротација на тркалото му овозможува на сензорот за близина кога ќе допре во нешто да се тргне.
• Производот користи 3×1.5 V AA.
• Димензии на производот: 13x9x14 cm.
• Димензии на пакувањето : 26×15,5×17,5 cm.

Шифра: 30784