Sale!

Алатка за правење плетенки

560.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Плетенки за само неколку секунди. Прецизен и разнолик стајлинг.

Спецификации:
• ЛЕД Дисплеј
• вклучени 30 различни аксесоари
• Ротирање во две насоки – за плетење на косата и отлетување на косата
• 2x АА батерии
• Twist secret бесплатна апликација на Google play