Sale!

Анатомски кломпи

490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Анатомски кломпи погодни за секого, особено за медицинските лица и лицата кои работат во кујни кои постојано работат на плочки и бетонски подови.

Броеви: 36-45