Апарат за еспресо кафе и капучино De Longhi EC 151.B

7,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods)
• Црна боја
• Пумпа со притисок од 15 бари
• Правење пена од млеко
• Систем против капење
• 1л транспарентен резервоар кој се вади
• Филтер со крем диск систем (CD)
• содржи 2 филтри 1x (ESE 1 cup CD) и 1x (2 cups CD)
• 2 одделни термостати за регулација температура на вода и пареа
• 1100W

Гаранција: 1 година.

68029