Sale!

Апарат за еспресо кафе и капучино ST ECM-85015XR

Original price was: 5,999.00 ден.Current price is: 3,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Апарат за еспресо кафе и капучино

 • Inox
 • 15 бари пумпа со висок притисок
 • 1.5л отстранлив резервоар
 • Безбедносен вентил
 • Излеан алуминиумски бојлер
 • Подлога за шолја од нерѓосувачки челик
 • Рачка за пена
 • Моќност: 850W

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST ECM-85015XR

46426