Апарат за кафе и топло чоколадо со капсули Dolce Gusto KRUPS KP173B31

5,930.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Сива
 INFINISSIMA
 Моќност 1500W
 Притисок 15 bar
 Подвижен резервоар за вода 1.2л
 Избор за топла и ладна вода
 Држач за капсула
 Автоматско исклучување

Гаранција: 2 години.