Sale!

Апарат за MilkShake сладолед

1,880.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

  • Лесно креирајте вкусни ледени десерти со додавање на каква било комбинација на чоколадо или овошје, пр. свежи банани, боровница, јагоди или манго во чаша
  • Може веднаш да внесувате замрзнати плодови за да создадете вкусен и здрав десерт без додавање на маснотии, шеќери или конзерванси
  • Лесно се чисти и одржува
  • Компактен е и практичен,  лесно се складира