Sale!

Безжичен брз полнач со паметен сензор за автоматско отварање/затварање

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

S5 – CAR WIRELLES SUPER CHARGER WITH SMART SENSOR

ОПИС
Има 2 – два мода на wirelles полнење:
1. Подржува QC wirelles брзо полнење за

  • iPhone8, iPhoneX, iPhone8 Plus
  • Samsung S6, S6 edge, S7, S7 edge, S8, S8 +, S9, S9 + Како и

2. Стандарден моде на полнење компатибилно со сите Qi-wirelles enabled devices.