Sale!

Безжична машинка за потстрижување и бричење 6 во 1 ST E825EI

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Потстрижување
• бричење
• тример за нос
• тример за коса
• сечила од нерѓосувачки челик
• батерија на полнење
• се полни за 8 часа
• вклучени адаптер за полнење
• четка за чистење
• масло за подмачкување
• постоље

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST E825EI

33239