Sale!

Бојлер за кујна високомонтажен ARISTON ANDRIS RS 10/3

Original price was: 5,299.00 ден.Current price is: 4,799.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо
 • Нискомонтажен Бојлер за во кујна 10 литри
 • MADE IN ITALY
 • Нов бакарен греач од 1.2KW
 • Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари
 • Надворешен термостат за одбирање температура
 • Нов држач за греачот со 4 отвори
 • Максимална температура 80 степени
 • Загревање за 29 минути до 45 степени
 • Бело сива боја
 • Димензии 36х36х27.6 цм
 • Тежина 6.6кг
 • IPX1 ниво на заштита

Гаранција: 3 години.

Бренд: ARISTON
Модел: ANDRIS RS 10/3

69037