Вентилаторска греалка ROWENTA SO2210F0

2,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• црна боја
• 2000W
• два мода на работа 1000/2000W
• 59дб бучност
• механички термостат
• за простории до 25м2
• опција за дување ладно
• Antifrost
• IP20 заштита

Гаранција: 2 години.

72168