Sale!

Вентилатор со високо подножје Midea FS40-20M 76972

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Вентилатор со високо подножје
 Бела боја
 Дијаметар 40цм
 1.25м висина
 3 брзини на работа
 Регулирање на агол и висина
 Бучност 65dB
 Моќност 40W
 Осцилирачки мод на работа
 Спакуван 1 број во кутија

Гаранција: 2 години