Sale!

Воздушен разладувач Artic Cooler Ultra

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Arctic Air Ultra е преносен климатизер кој лади, навлажнува и прочистува. Овој разладувач за лична употреба има три брзини на вентилаторот и мулти-насочен отвор за вентилација.
Има лесен и тивок вентилатор и смирувачка ноќна светлина која го прави совршен да се користи навечер за удобно спиење. Arctic Air Ultra е енергетски ефикасен и без фреон!
Hydro-chil технологијата топлиот воздух кој навлегува во иновативниот филтер веднаш го претвора во ладен, освежувачки воздух. Едноставно додадете вода во горниот резервоар за полнење вода и притиснете го копчето.

 • Компактен со мала тежина
 • Лесен за користење
 • Ниска потрошувачка на енергија
 • Тоа е најпрактичниот вентилатор за ладење во вашиот дом и канцеларија
 • Со својот нов и иновативен дизајн, водата брзо испарува и ви дава поладен воздух
 • 3 брзини за прилагодување на протокот на воздухот според вашите желби
 • LED светло кое може да се користи како смирувачка ноќна светлина
 • Автоматско исклучување кога е без вода
 • Ставете неколку капки од омиленото есенцијално масло во вода и уживајте во својата СПА релаксација, каде било, во секое време
 • Совршен подарок за вашите пријатели и најблиски

Технички спецификации:

– димензии: 160*160*170mm
– бучавост: 68dB (A)
– тежина: 0.9kg
– USB кабел за напон