Воздушна софа

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Воздушната софа Cloud lounger нуди вистинско уживање и релаксација. Може да се постави било каде, во парк, на плажа, на планина, во двор или на било кое друго место. Изработена е од двоен слој и материјал (најлон) отпорен на кинење.

Кога седите или лежите на нејзе имате чувство како да лебдите.

Димензии: 240 х 75 cm